Gaśnica może być ozdobą wnętrza?

 

Gaśnice są naczelnym narzędziem do gaszenia pożarów w zarodku.

W rezultacie integracja umiejętnego i poprawnego użycia gaśnicy ze stosownie wczesnym powiadomieniem straży pożarnej może przesądzić o powodzeniu poskromienia gorącego żywiołu. W momencie pożaru gaśnica do użytku domowego uchroni Twój dobytek, a może co więcej nawet życie najbliższych. Zabezpieczenie domostwa i bliskich to jedna z kluczowych rzeczy, o które warto zadbać.  Więcej na ten temat w poprzednim wpisie „Bezpieczeństwo pożarowe, czym jest i jak o nie zadbać?” https://tiny.pl/9smc6

 

Bądźmy realistami, ponieważ wszyscy mamy w domach kuchenki i różne urządzenia elektryczne, które mogą stać się powodem pożaru. Wielu z nas ma także kominki, a gaśnice należą do rzadkości. Szczególnie te umieszczona w widocznym i łatwo dostępnym miejscu.

Myślimy, że perspektywa pożaru nas nie dotyczy, a niuans w kolorze strażackiej czerwieni jakoś nieszczególnie dobrze się komponuje z aranżacją kuchni czy salonu. 

 

Ale kto powiedział, że gaśnica musi być czerwona? 

St.Florian to marka, która powstała dla zapewnienia ochrony przeciwpożarowej Twojego domu w formie stylowego dodatku do wnętrza. 

Dlatego stworzyliśmy naszą chlubę St.Florian FireFighter™ – podręczne urządzenia gaśnicze do użytku domowego, dostępne są w ponad 150 niesamowitych wzorach. 

https://gasniceozdobne.pl/produkt/gasnica-domowa-mucha-2/

 

 

St.Florian ośmiela się przełamać wizję gaśnicy jako niegustownego, czerwonego urządzenia o niezgrabnym wyglądzie. 

 

Reasumując Gaśnice St.Florian FireFighter™ to intrygujące urządzenia scalające w sobie nadzwyczajny design oraz bezpieczeństwo pożarowe Twojego domu. 

https://gasniceozdobne.pl/kategoria-produktu/signs/

 

Każdy znajdzie idealny wzór dla siebie, który dopasuje się do nawet najbardziej wymagającego wnętrza.

 

Przedstaw nam swój pomysł na wzór gaśnicy, a my kompleksowo doradzimy i zrealizujemy Twoją wizję .

 

Zespół St.Florian Firestation